Grupe 2011 (Seria I)

Tabără (Grupa I, seria I) 18-19 iunie 2011

În tabără va pleca Grupa I. Puncte de întâlnire în data de 18 iunie 2011: Anieş, ora 6.00 la Şcoala Generală “Iustin Ilieşiu” Maieru, ora 6.10 la Grupul Şcolar “Liviu Reabreanu” Maieru Bistriţa, ora 7.30 la Şcoala Generală “Avram Iancu” (Generală 3) Josenii Bârgăului, ora 8.00 la Şcoala Generală Josenii Bârgăului Prundu Bîrgăului, ora 8.10 la…

Tabără (Grupa V, seria I) 11-12 iunie 2011

În tabără va pleca Grupa V. Puncte de întâlnire în data de 11 iunie 2011: Anieş, ora 6.00 la Şcoala Generală “Iustin Ilieşiu” Maieru, ora 6.10 la Grupul Şcolar “Liviu Reabreanu” Maieru Bistriţa, ora 7.30 la Şcoala Generală “Avram Iancu” (Generală 3) Josenii Bârgăului, ora 8.00 la Şcoala Generală Josenii Bârgăului Prundu Bîrgăului, ora 8.10 la…

Tabără (Grupa IV, seria I) 04-05 iunie 2011

În tabără va pleca Grupa IV. Puncte de întâlnire în data de 4 iunie 2011: Anieş, ora 6.00 la Şcoala Generală “Iustin Ilieşiu” Maieru, ora 6.10 la Grupul Şcolar “Liviu Reabreanu” Maieru Bistriţa, ora 7.30 la Şcoala Generală “Avram Iancu” (Generală 3) Josenii Bârgăului, ora 8.00 la Şcoala Generală Josenii Bârgăului Prundu Bîrgăului, ora 8.10 la…

Un week-end de poveste

S-a dat startul primelor tabere din cadrul poiectului „O șansă europeană pentru copiii români”. Centrul Local ”Oscar Skrabel” – Bistrița al Organizației Naționale ”Cercetașii României” acordă asistență socială și psihologică unui numar de 360 de copii dezavantajați și familiilor lor pentru prevenirea abandonului școlar și integrarea lor socială. În perioada 21-22 mai 2011 peste 40…

Planificare tabere 21-22 mai 2011

În perioada 21-22 mai 2011 se vor întalni la Hotel Castel Dracula, Piatra Fântânele, GRUPELE I şi II. Pentru detalii privind ora şi locul de întâlnire fiecare participant va fi contactat telefonic. Pentru informatii suplimentare: Coordonator proiect partener – Sidor Costinaşi 0728259069

Grupa V, seria I – 2011

Nr.crt Nume Prenume Instituţia de Învăţământ Grupa 1 Bode Florica Grup Şcolar “Liviu Rebreanu” Maieru V 2 Bolfă Cristian Alex Grup Şcolar “Liviu Rebreanu” Maieru V 3 Bolfă Marius Andrei Grup Şcolar “Liviu Rebreanu” Maieru V 4 Covaciu Daniel Adrian Şcoala Generală Dipşa V 5 Fustos Silviu Liceul de Arte Plastice “Corneliu Baba” Bistriţa V…

Grupa IV, seria I – 2011

Nr.crt Nume Prenume Instituţia de Învăţământ Grupa 1 Bruj Nicolae Grup Şcolar “Radu Petrescu” Prundu Bîrgăului IV 2 Candale Florin Ioniţă Grup Şcolar “Liviu Rebreanu” Maieru IV 3 Covaciu Ovidiu Viorel Şcoala Generală Dipşa IV 4 Creţiu Cristina Florina Şcoala Generală Josenii Bîrgăului IV 5 Dumitru Ancuţa Persida Şcoala Generală ” Iustin Ilieşiu”  Anieş IV…

Grupa III, seria I – 2011

Nr.crt Nume Prenume Instituţia de Învăţământ Grupa 1 Bucur Alice Teodora Şcoala generală “Liviu Rebreanu” III 2 Capră Denisa Leonora Şcoala Generală Nr.4 Bistriţa III 3 Cârceie Cristina  Maria Grup Şcolar “Liviu Rebreanu” Maieru III 4 Ciot Flaviu Constantin Şcoala Generală Josenii Bîrgăului III 5 Coruţiu Victoria Şcoala Generală ” Iustin Ilieşiu”  Anieş III 6…

Grupa II, seria I – 2011

Nr.crt Nume Prenume Instituţia de Învăţământ Grupa 1 Agrişan Andreea Ioana Şcoala Generală Nr.1 Bistriţa II 2 Bolfa Andreea Daniela Şcoala Generală Nr.1 Bistriţa II 3 Boşca Ioana Alexandra Şcoala Generală ” Iustin Ilieşiu”  Anieş II 4 Boşca Ciprian Alexandru Şcoala Generală ” Iustin Ilieşiu”  Anieş II 5 Brotnei Camelia Alina Şcoala Generală Clasele V-VIII…

Grupa I, seria I – 2011

Nr.crt Nume Prenume Instituţia de Învăţământ Grupa 1 Andreica Gabriela Elisabeta Liceul de Arte Plastice “Corneliu Baba” Bistriţa Bistriţa I 2 Băbuţan Valentin Cosmin Şcoala Generală Nr.1 Bistriţa I 3 Bontaş Alexandru Marius Grup Şcolar “Liviu Rebreanu” Maieru I 4 Bucur Crin Andrei Şcoala Generală “Liviu Rebreanu” I 5 Candale Viorel Dorin Grup Şcolar “Liviu…